Странности нашей жизни: необычные события, привычки и поступки, странные люди и животные, необъяснимые мистические события и природные явления

«Яхта Дерипаски» сіла на мілину в Бурятії«Яхта Дерипаски» сіла на мілину в Бурятії

Яхта, побудована за замовленням Олега Дерипаски, відразу після спуску на воду сіла на мілину через свої габарити.

50-метрова білосніжна яхта «Селенга», яку побудували в Улан-Уде на замовлення відомого олігарха Дерипаски, минулого тижня була спущена на воду. Однак через свої габарити судно несподівано сіло на мілину. Про це розповідає «Байкал.дейлі».

У серпні минулого року, пише видання, скандальну яхту під назвою «Селенга» спустили на воду. Тоді ж, восени, планувалося перевезти яхту в Іркутськ, де повинні були провести роботи по обшивці судна.

Спеціально для транспортування яхти був побудований 50-метровий плавучий док шириною 17 метрів, здатний подолати чималі відстані навіть по неглибоким річках. Однак транспортування судна не відбулася, і яхта перезимувала в Улан-Уде.

Цього року з настанням судноплавного сезону яхту спробували знову спустити на воду. Проте операція завершилася невдачею, і яхта сіла на мілину.

Однак, як пояснили виданню в компанії «Байкал Яхт-клуб», яка займається обслуговуванням судна, яхта все-таки прибуде до Іркутська цього літа. Решта роботи з внутрішнього оздоблення судна будуть закінчені в найближчі терміни. Що ж стосується інциденту, буде вжито заходів, щоб подібного більше не повторювалося.

Яхта «Селенга», пише «Байкал.дейлі», розрахована на 12 осіб, проте при необхідності на борт може взяти більше людей. На яхті є сауна з басейном і навіть спортивний зал з татамі. Це останнє судно, вироблене на суднобудівному заводі Улан-Уде. У 2013 році завод ініціював процедуру банкрутства.

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники

Похожие статьи


Комментирование закрыто.

Инфо

Запись опубликовал 17 Июль 2015 года и разместил в рубрике Общество.     К статье пока нет комментариев. Вы можете быть первым.

Случайные записи

ТОП-10 странных и прекрасных животных Утка, которая считает себя собакой Спортивный отдел Музея боевой славы: память о Валерии Харламове Будьте осторожны с покупкой залогового авто

Похожие записи

Архивы

Читайте также